Rotary Wierden organiseert veiling in Almelo voor Stichting Skik Twente

ALMELO/WIERDEN – De Rotary Wierden organiseert op zondag 14 oktober vanaf 14.00 uur een benefietdiner met veiling in Grand Café Ledeboer in Almelo voor Stichting Skik Twente. Deze organisatie zet zich in voor gezinnen met chronisch zieke kinderen, en dan met name de mantelzorgers. Skik biedt overbelaste mantelzorgers een zorgeloze vakantie. Speciaal in gezinnen waar één van de kinderen een beperking heeft of chronisch ernstig ziek is.

Vanaf 14.00 uur kan eerst het te veilen materiaal beken worden, waarna de daadwerkelijke veiling start. Er zijn onder meer damestassen van Louis Vuitton en Yves Saint Laurent verkrijgbaar, evenals schilderijen en bronzen werken. Maar ook een dag op het IJsselmeer zit in de pot en nog veel meer. Tijdens de veiling wordt bovendien voortreffelijk eten in de prachtige ambiance van Grand Café Ledeboer geboden. Laurens ten Den is spreekstalmeester en zal op zijn onnavolgbare wijze zorgen voor sfeer. Hij is komisch, to the point en scherp als het moet. Ten Den is onder meer bekend van de series Van jonge leu en oale groond en Groote Markt 30. De opbrengst van deze middag wordt met vijftig procent verhoogd door NSGK, Nederlandse Stichting van het Gehandicapte Kind.
Meld je nu aan voor deze bijzondere en verrassende zondagmiddag. De tickets voor de veiling inclusief diner bedragen vijftig euro en zijn te reserveren via info@rotary-wierden.nl. Voor meer info en catalogus: www.facebook.com/VeilingRCWierden.

14 oktober 2018
24 nov 2018 tot 30 dec 2018

Lees meer »
3 dec 2018 tot 24 dec 2018

Jennieke met haar man en twee kinderen.

Lees meer »
4 dec 2018 tot 1 mrt 2019

Lees meer »
16 dec 2018

Lees meer »
16 dec 2018

Riny Pleij, veldrijder in hart en nieren

Lees meer »
16 dec 2018

Gert Jan Bosman op weg naar de overwinning in 2017. Foto: Sportfoto.nl.

Lees meer »
16 dec 2018

Lees meer »